ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

Tarcza drzwiowa BIZON (MT21)

LOB
atest
Tarcza drzwiowa BIZON

Dostępna kolorystyka:

Chrom

Cechy produktu:

Wkładka Wyrób atestowany - klasa atestu 4

Pliki do pobrania:

Tarcza drzwiowa BIZON

Opis:

Większość firm ubezpieczeniowych warunkuje ubezpieczenie domu, czy mieszkania posiadaniem odpowiednich okuć zabezpieczających nas przed skutkami włamania. LOB ma w swojej ofercie doskonałe rozwiązanie w postaci tarczy antywłamaniowej Bizon. Tarcza posiada 4 klasę bezpieczeństwa. Doskonale zabezpiecza wkładkę nieatestowaną i dodatkowo wzmacnia wkładkę atestowaną, antywłamaniową. Tarcza drzwiowa Bizon przeznaczona jest do wkładek z kluczem płaskim. Posiada zabezpiecznie przeciwprzewierceniowe i przeciwwyrwaniowe. Montowana jest przelotowo. Należy więc uwzględnić od 2 do 8 mm zagłębienia wkładu w szyldzie. Największą zaletą tarczy drzwiowej Bizon jest jej prostota, dająca jednak skuteczne zabezpieczenie naszego domu.


Ze względu na użyty format zapisu zdjęć, kolory prezentowane na stronie mogą różnic się od oryginału. Publikacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma jedynie charakter informacyjny.

Powrót
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]