ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Klamki drzwiowe 

Oferujemy funkcjonalne rozwiązania do drzwi. W naszym asortymencie dostępne są klamki drzwiowe umożliwiające wygodne uchylanie i zamykanie skrzydeł. Proponujemy modele bez i z szyldem, zaopatrzonym w otwór na klucz. Nasz asortyment obejmuje również specjalne tarcze z otworem na klucz lub pokrętłem. Takie rozwiązania są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba kontroli dostępu, np. do archiwum, do toalety, itp.

W naszej ofercie występują klamki drzwiowe wykonane z solidnych materiałów. W większości występują w wersji chromowanej, jednak możemy zaproponować również modele, gdzie wybór kolorystyczny jest szerszy. Ponadto dysponujemy produktami ze specjalnym atestem. Można je zastosować wszędzie tam, gdzie wymagane jest podwyższone bezpieczeństwo.

Przed dokonaniem zakupu zachęcamy do dokładnego sprawdzenia parametrów technicznych – szczególnie wymiarów. Można tego dokonać na stronie poszczególnych produktów oraz w naszym katalogu – do pobrania na stronie.

 Filtruj
marka:
cecha: z atestem Klamki Tarcze drzwiowe
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]