ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Kontrola dostępu 

Proponujemy rozwiązania do zastosowania przy tworzeniu systemów kontroli dostępu. Posiadamy w ofercie produkty takie jak zamki autonomiczne, elektoniczne, elektrozaczepy, depozytory kluczowe, zamki hotelowe czy systemy klucza generalnego. Wszystkie te wyroby umożliwiają zabezpieczenie określonych przestrzeni przed dostępem osób niepożądanych. Bez znajomości kodu lub bez odpowiedniego klucza nikt nie będzie w stanie wejść do środka.

Produkty występują w różnych wariatach, a szczegóły techniczne każdego modelu można poznać na dedykowanej stronie produktowej bądź po pobraniu naszego katalogu. Proponowane przez nas rozwiązania w zakresie kontroli dostępu można ze sobą łączyć, zwiększając dodatkowo bezpieczeństwo. Elektrozaczepy świetnie sprawdzą się w połączeniu z systemami hotelowymi, zaś zamki autonomiczne mogą być dodatkowym zabezpieczeniem do pomieszczenia z depozytorami kluczowymi.

Zamki autonomiczne

Jest to propozycja, która ochrania pomieszczenie przed nieautoryzowanym wejściem. Każdy, kto chce się dostać do środka musi wprowadzić odpowiedni kod na panelu zintegrowanym z zamkiem lub użyć specjalnej karty. Konstrukcja jest odporna na uderzenia.

Systemy hotelowe

Starannie opracowane rozwiązania w zakresie kontroli dostępu są wymagane w każdym obiekcie hotelowym. System klucza generalnego oraz specjalne zamki elektroniczne doskonale spełniają swoją funkcję.

Elektrozaczepy

Specjalna konstrukcja elektromechaniczna sprawia, że elektrozaczepy blokują drzwi. Zwiększa to kontrolę dostępu. Niektóre nasze rozwiązania posiadają dodatkowe funkcje, podnoszące standard ochrony.

Depozytory kluczowe

Oferowane przez nas depozytory kluczowe są praktycznym rozwiązaniem w biurowcach oraz hotelach. Dzięki minimalizacji ryzyka zgubienia kluczy chronią pomieszczania przed dostępem osób niepożądanych.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]