ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Skrzynki na listy 

W naszym asortymencie dostępne są skrzynki na listy standardowe i nierdzewne. Przeznaczone są przede wszystkim do posesji prywatnych. Umożliwiają pozostawienie korespondencji bez konieczności wchodzenia na teren właściciela obiektu. Modele standardowe wykonane są z mocnej blachy, pokrytej lakierem w jednym z kilku proponowanych odcieni.

Większość posiada napis „Listy”, dzięki czemu od razu widoczne jest przeznaczenie tej metalowej skrzynki. Konstrukcje nierdzewne odznaczają się bardzo efektowną kolorystyką oraz większą odpornością na korozję od modeli standardowych. Wszystkie skrzynki na listy z naszej oferty są bardzo łatwe w montażu. Charakterystyczna konstrukcja pozwala natomiast w prosty sposób na zamieszczenie we wnętrzu przesyłki, jednak bez dedykowanego klucza nikt – poza upoważnioną osobą – nie wyjmie zawartości.

 Filtruj
marka:
cecha: Skrzynki na listy z tubą Skrzynki na listy bez tuby
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]