ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Samozamykacze 

Wszystkie samozamykacze Assa Abloy wyposażone są w bardzo wysokiej wydajności zawory termodynamiczne, pozwalające na pracę bez konieczności regulacji sezonowych. Pozwala to na montaż wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkty dają możliwość pełnej regulacji i zapewniają swobodne otwieranie i zamykanie drzwi. Wszystkie samozamykacze posiadają tłumienia otwarcia, czyli tzw. funkcję antywiatrową, zabezpieczającą przed zniszczeniem drzwi otwierane na zewnątrz. Produkty zostały przebadane i uzyskały certyfikat EN 1154 pozwalający stosować je we wszystkich rodzajach drzwi przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych.

Samozamykacze Assa Abloy pasują do szerokiego zakresu zastosowań - od sfery prywatnej do sektorów komercyjnych i publicznych, drzwi ciężkich i lekkich. Modułowa budowa upraszcza planowanie, inteligentna regulacja i sposoby montażu sprawiają, że instalacja jest bardzo łatwa.

Ciągle projektowane są nowe, zaawansowane konfiguracje. Jednolity wzór samozamykaczy nadaje estetyczny wygląd drzwiom i pomieszczeniom w budynkach. W celu uzyskania zunifikowanego wyglądu, szczególnie w dużych budynkach, Assa Abloy oferuje samozamykacze o atrakcyjnym, spójnym wyglądzie.

 Filtruj
marka:
cecha:
ASSA ABLOY

Samozamykacz DC120

(DC120)

Do drzwi o szerokości do 1100 mm i ciężarze do 80 kg.

Samozamykacz DC120
ASSA ABLOY

Samozamykacz DC140

(DC140)

Do drzwi o szerokości do 1250 mm i ciężarze do 100 kg.

Samozamykacz DC140
ASSA ABLOY

Samozamykacz DC200

(DC200)

Do drzwi do szerokości 1100 mm i ciężarze do 80 kg.

Samozamykacz DC200
ASSA ABLOY

Samozamykacz DC300

(DC300)

Do drzwi o szerokości do 1400 mm i ciężarze do 120 kg.

Samozamykacz DC300
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]