ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Produkty

W chwili obecnej marka LOB oferuje kilkaset różnych produktów w postaci okuć oraz rozwiązań dedykowanych do systemów kontroli dostępu. Na ofertę składają się między innymi zamki wpuszczane i wierzchnie, a także meblowe i kasetowe. Ponadto w asortymencie można znaleźć kłódki atestowane, zamki autonomiczne, wkładki bębenkowe i szereg innych wyrobów wykonanych zgodnie ze standardami normy ISO 9001, poświadczającej jakość produktów.

Ważną część oferty stanowią rozwiązania specjalistyczne o podwyższonej odporności na włamanie. Posiadają certyfikaty i atesty nadane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie i Instytut Techniki Budowlanej w Poznaniu. Stale uzupełniamy naszą ofertę, dbając o różnorodność wyrobów. Zależy nam bowiem na stworzeniu kompleksowego asortymentu i miejsca, gdzie będą mogli Państwo zakupić wszystkie niezbędne okucia i zabezpieczenia.


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]