LOB kibicował Unii Leszno

W miniony piątek na specjalne zaproszenie Zarządu KS Unia Leszno przedstawiciele firmy LOB S.A. oraz reprezentanci grupy Assa Abloy w Polsce wzięli udział w meczu żużlowym pomiędzy Fogo Unią Leszno a Falubazem Zielona Góra.

Dwie godziny przed meczem zaproszeni goście uczestniczyli w spotkaniu z Zarządem KS Unia Leszno. Na spotkaniu obecny był również Prezydent Miasta Leszna Pan Łukasz Borowiak. Gospodarze opowiadali między innymi o ostatnich sukcesach klubu, jego historii oraz o tajnikach sportu żużlowego.

Znaleźliśmy również czas, aby odwiedzić boksy zawodników. Była to zatem doskonała okazja, aby z bliska zobaczyć motocykle, sprzęt oraz bohaterów piątkowego widowiska. Nie obyło się bez autografów i pamiątkowych zdjęć z żużlowcami.

Sporo emocji przyniósł również sam mecz, który ostatecznie Fogo Unia Leszno wygrała 56:34. Wartym podkreślenia jest fakt, iż dla wielu z nas była to pierwsza możliwość, aby żużel zobaczyć na żywo, bezpośrednio z perspektywy trybun.

W spotkaniu z naszej strony uczestniczyli: przedstawiciele Zarządu LOB S.A., władz Regionu Polska Assa Abloy oraz pozostałych firm należących do grupy: Assa Abloy Mercor Doors oraz Assa Abloy Poland. Przy tej okazji pragniemy serdecznie podziękować Zarządowi klubu za możliwość udziału w tym wydarzeniu oraz ciepłe i miłe przyjęcie.

Przypomnijmy, iż LOB już od 5 lat wspiera klub żużlowy z Leszna. Tylko w tym okresie Unia Leszno zdobyła dwa złote i jeden srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Łącznie leszczyński zespół ma w swoim dorobku 15 tytułów, co czyni go najbardziej utytułowanym klubem żużlowym w naszym kraju.