/global/scaled/2000x409x0x419x2000x408/Other-lobPL-Top-slajd_men_plan.jpg
System Master Key

Rozwiązanie, w którym każdy użytkownik systemu otwiera jednym kluczem tylko te pomieszczenia, do których ma uprawnienia.

/global/scaled/2500x510x0x629x2000x408/Other-lobPL-Top-DC700 - Couple entering restaurant.jpg
Samozamykacze ASSA ABLOY

LOB wprowadził do swojej oferty samozamykacze ASSA ABLOY.

LOB S.A - zamki, kłódki, systemy kontroli dostępu

Firma LOB S.A jest obecnie czołowym producentem okuć budowlanych w Polsce. Wytwarzane przez nią wyroby cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na jakość wykonania oraz wykorzystane rozwiązania techniczne.

Obok zamków wierzchnich i wpuszczanych, kłódek atestowanych, wkładek bębenkowych i wielu innych okuć LOB S.A. proponuje również profesjonalne rozwiązania chroniące przed niepożądanymi osobami. Wiemy, jakich rozwiązań wymaga kontrola dostępu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się autonomiczne zamki do drzwi, specjalne zamki hotelowe, elektrozaczepy i wiele innych produktów.

Pomagamy naszym Klientom w doborze produktów, które pozwolą spełnić ich oczekiwania pod kątem optymalnego zabezpieczenia własnych domów, firm, itp. Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla inwestorów i generalnych wykonawców, dla producentów drzwi, bram i ogrodzeń, dla hoteli, a także dla kanału dystrybucji tradycyjnej i nowoczesnej.