ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

System LOB TEC

      

 

 

W nowym polskim systemie LOB TEC wykorzystano najnowsze technologie bezprzewodowe. Zamki i czytniki mogą pracować w dwóch trybach. Podstawowy tryb offline znakomicie sprawdza się w przejściach, gdzie nie ma wymogu raportowania zdarzeń w czasie rzeczywistym. Tryb Air stanowi rozszerzenie trybu podstawowego. Tryb ten łączy zamki siecią bezprzewodową, dając unikatowy na skalę światową system kontroli dostępu online bez użycia kabli. W trybie Air możliwa jest automatyczna aktualizacja konfiguracji czytników, propagowanie czarnej listy i zbieranie zdarzeń generowanych w systemie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można śledzić ruch w obiekcie i natychmiast reagować na zagrożenia.

Awaria sieci nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie kontroli dostępu. Zamki drzwiowe zasilane bateryjnie odporne są za awarie sieci LAN i zasilania.

Czytniki i zamki pracujące w obu trybach można dowolnie łączyć w jednym systemie.

Tryb pracy online w połączeniu z oprogramowaniem PMS tworzy nowe możliwości zarządzania obiektem i obsługi gości.

LOB TEC nie wymaga kosztownej infrastruktury. Serwer i konsola zarządzająca mogą pracować na jednym komputerze. System może jednocześnie zawierać zamki online i offline. LOB TEC można łatwo skalować i przystosować zarówno do małych, jak i dużych obiektów.

Elastyczność oprogramowania pozwala na zastosowanie LOB TEC nie tylko w hotelach, ale także obiektach biurowych i produkcyjnych. Uprawnienia obejmują wszystkie pomieszczenia - biura, sale wykładowe, pokój hotelowy i strefy dodatkowe (SPA, parking), do których dostęp może być przydzielany w sposób tworzący nawet skomplikowany plan oparty o dowolnie definiowane strefy i harmonogramy.

Pobierz broszurę o systemie LOB TEC

 


LOB

Zamek elektroniczny LOB TEC

(HZ31M-98)

Zamek elektroniczny na karty RFID. Stanowi część systemu kontroli dostępu.

Zamek elektroniczny LOB TEC
LOB

Czytnik ścienny LOB TEC

(HC30M-6)

Kontroluje parking, bramę, windę i inne pomieszczenia, gdzie nie można zamontować zamka LOB TEC.

Czytnik ścienny LOB TEC
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]