ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

System LOB TEC

      

 

 

W nowym polskim systemie LOB TEC wykorzystano najnowsze technologie bezprzewodowe. Zamki i czytniki mogą pracować w dwóch trybach. Podstawowy tryb offline znakomicie sprawdza się w przejściach, gdzie nie ma wymogu raportowania zdarzeń w czasie rzeczywistym. Tryb Air stanowi rozszerzenie trybu podstawowego. Tryb ten łączy zamki siecią bezprzewodową, dając unikatowy na skalę światową system kontroli dostępu online bez użycia kabli. W trybie Air możliwa jest automatyczna aktualizacja konfiguracji czytników, propagowanie czarnej listy i zbieranie zdarzeń generowanych w systemie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można śledzić ruch w obiekcie i natychmiast reagować na zagrożenia.

Awaria sieci nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie kontroli dostępu. Zamki drzwiowe zasilane bateryjnie odporne są za awarie sieci LAN i zasilania.

Czytniki i zamki pracujące w obu trybach można dowolnie łączyć w jednym systemie.

Tryb pracy online w połączeniu z oprogramowaniem PMS tworzy nowe możliwości zarządzania obiektem i obsługi gości.

LOB TEC nie wymaga kosztownej infrastruktury. Serwer i konsola zarządzająca mogą pracować na jednym komputerze. System może jednocześnie zawierać zamki online i offline. LOB TEC można łatwo skalować i przystosować zarówno do małych, jak i dużych obiektów.

Elastyczność oprogramowania pozwala na zastosowanie LOB TEC nie tylko w hotelach, ale także obiektach biurowych i produkcyjnych. Uprawnienia obejmują wszystkie pomieszczenia - biura, sale wykładowe, pokój hotelowy i strefy dodatkowe (SPA, parking), do których dostęp może być przydzielany w sposób tworzący nawet skomplikowany plan oparty o dowolnie definiowane strefy i harmonogramy.

Pobierz broszurę o systemie LOB TEC

 


LOB

Zamek elektroniczny LOB TEC

(HZ31M-98)

Zamek elektroniczny na karty RFID. Stanowi część systemu kontroli dostępu.

Zamek elektroniczny LOB TEC
LOB

Karta zbliżeniowa LOB TEC

(HI30MK-1)

Karta zbliżeniowa RFID to klucz, którym gość otworzy wszystkie potrzebne pomieszczenia

Karta zbliżeniowa LOB TEC
LOB

Czytnik ścienny LOB TEC

(HC30M-6)

Kontroluje parking, bramę, windę i inne pomieszczenia, gdzie nie można zamontować zamka LOB TEC.

Czytnik ścienny LOB TEC
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]