ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Samozamykacze Assa Abloy w ofercie LOB

Data publikacji: 2018-08-01

Informujemy, iż z początkiem sierpnia oferta LOB została wzbogadzona o samozamykacze Assa Abloy.

Wszystkie samozamykacze Assa Abloy wyposażone są w bardzo wysokiej wydajności zawory termodynamiczne, pozwalające na pracę bez konieczności regulacji sezonowych. Pozwala to na montaż wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkty dają możliwość pełnej regulacji i zapewniają swobodne otwieranie i zamykanie drzwi. Wszystkie samozamykacze posiadają tłumienia otwarcia, czyli tzw. funkcję antywiatrową, zabezpieczającą przed zniszczeniem drzwi otwierane na zewnątrz. Produkty zostały przebadane i uzyskały certyfikat EN 1154 pozwalający stosować je we wszystkich rodzajach drzwi przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych.

Samozamykacze Assa Abloy pasują do szerokiego zakresu zastosowań - od sfery prywatnej do sektorów komercyjnych  i publicznych, drzwi ciężkich i lekkich. Modułowa budowa upraszcza planowanie, inteligentna regulacja i sposoby montażu sprawiają, że instalacja jest bardzo łatwa. 

Ciągle projektowane są nowe, zaawansowane konfiguracje. Jednolity wzór samozamykaczy nadaje estetyczny wygląd drzwiom i pomieszczeniom w budynkach. W celu uzyskania zunifikowanego wyglądu, szczególnie w dużych budynkach, Assa Abloy oferuje samozamykacze o atrakcyjnym, spójnym wyglądzie.

Samozamykacze Assa Abloy dostępne w ofercie LOB:

BROSZURA INFORMACYJNA - POBIERZ

 


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]