ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Za nami Konferencja LOB 2018

Data publikacji: 2018-05-23

18 maja w Zamku Rydzyna odbyła się Konferencja LOB. W spotkaniu uczestniczyli Partnerzy i Dystrybutorzy LOB z całego kraju.

Część szkoleniową otworzył Dyrektor Zarządzający Mariusz Mikołajewski, który omówił strategię i plany rozwoju LOB S.A. Sporo czasu poświęcono Grupie Assa Abloy, do której z początkiem roku dołączyła firma LOB. W dalszej części głos zabierali: Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji Andrzej Wosk oraz Dyrektor Biura Obsługi Klienta i Makroregionów Tomasz Kaczmarek. W tej części zaprezentowane zostały między innymi planowane wdrożenia produktowe.

Dzień zakończono mniej oficjalną częścią wieczorną, podczas której nie zabrakło atrakcji specjalnych, czasu na konsultacje, merytoryczne uwagi oraz luźne rozmowy z klientami.

W imieniu Zarządu LOB S.A. serdecznie dziękujemy za przybycie oraz miłą atmosferę. Mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę. Czego sobie i Państwu życzymy!

 


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]