ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

IV Konferencja LOB Master Key w Rymanowie Zdroju

Data publikacji: 2017-10-24

W dniach 19-20 października, jak co roku spotkaliśmy się z naszymi Partnerami LOB Master Serwis na IV już Konferencji LOB Master Key. Tym razem zaprosiliśmy uczestników do Uzdrowiska Stomil w Rymanowie Zdroju (Bieszczady) gdzie w okolicznościach pięknej, złotej polskiej jesieni odbyła się konferencja.

Frekwencja dopisała, co biorąc pod uwagę odległości jakie mieli do pokonania przedstawiciele niektórych „LOB Master Serwisów” tym bardziej doceniamy. Wygląda na to, że nasze październikowe Konferencje na dobre wpisały się w kalendarz branży.

Konferencję rozpoczął Prezes Zarządu LOB Master Key Sp. z o.o. oraz V-ce Prezes Zarządu Dyrektor Operacyjny LOB S.A. Mariusz Mikołajewski który przedstawił wyniki sprzedażowe w poszczególnych kanałach dystrybucji LOB S.A. oraz LOB Master Key, nasze cele na kolejne 4 lata oraz korzyści jakie wynikną dla firmy LOB po zmianach właścicielskich.

Dyrektor Działu Dystrybucja i Projekty Wojciech Burski mówił o ostatnich wspólnych realizacjach obiektowych, zmianach w piramidzie produktów systemowych i procedurach obsługi BOK MK.

Ciężar merytoryczny konferencji spoczął na barkach naszego kolegi – Dyrektora Działu Rozwoju Andrzeja Woska który szczegółowo opowiedział o technicznej rewolucji w naszej firmie w związku z przejściem na technologię zamknięć 6 zastawkowych oraz nowościach w ofercie handlowej LOB S.A.

Dyrektor Działu Mechatronika Marek Adameczek przedstawił zamek LOB Renting Lock z poszukiwaną na rynku funkcjonalnością zdalnego zarządzania dostępem do apartamentów.

Po wystąpieniach tradycyjnie Prezes Mikołajewski wręczył brązowe, srebrne i złote kłódki dla najlepszych „LOB Master Serwisów” a po krótkiej przerwie na odświeżenie spotkaliśmy się wszyscy na uroczystej kolacji gdzie mogliśmy porozmawiać i wymienić się doświadczeniami w mniej formalnej atmosferze.

Dziękujemy za uczestnictwo i jak zwykle do zobaczenia za rok!


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]