ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Mini-ekspozytory na produkty atestowane LOB dla punktów detalicznych

Data publikacji: 2017-07-19

Jak nam wszystkim wiadomo, oferowane przez nas produkty oprócz walorów w postaci wysokiej jakości, adekwatnej ceny do posiadanej klasy oraz estetycznego opakowania, które przyciąga wzrok kupującego, powinny także być w odpowiedni sposób wyeksponowane. Dlatego też Firma LOB S.A. proponuje dwa warianty mini - ekspozytorów z przeznaczeniem dla nowych linii kłódek i wkładek atestowanych.

Nowoczesna forma ekspozycji produktów dedykowana jest punktom detalicznym. Ekspozytory ze względu na niewielkie gabaryty stanowią optymalne wsparcie sprzedażowe dla produktów marki LOB, a przemyślana konstrukcja i prostota w montażu pozwalają zainstalować ekspozytory w łatwo dostępnych i widocznych dla klienta miejscach.

Jak otrzymać ekspozytor?
Aby otrzymać ekspozytor, wystarczy dokonać zamówienia na wskazane przez nas produkty atestowane marki LOB. Lista produktów dedykowanych oraz precyzyjne informacje na temat ekspozytorów znajdują się w poniższych załącznikach. Ekspozytor udostępniany jest bezpłatnie, a do zestawu startowego dołączamy materiały marketingowe w postaci ulotek oraz gadżetów LOB.

Gdzie zamówić?
Zamówienia należy składać u autoryzowanych partnerów i dystrybutorów LOB w całym kraju. Lista firm znajduje się w zakładce Gdzie kupisz?

ZAŁĄCZNIK 1 - Ekspozytor podwieszany z wkładkami atestowanymi
ZAŁĄCZNIK 2 - Ekspozytor na ladę z wkładkami atestowanymi
ZAŁĄCZNIK 3- Ekspozytor podwieszany z kłódkami atestowanymi
ZAŁĄCZNIK 4 - Ekspozytor na ladę z kłódkami atestowanymi


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]