ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

Partnerzy i Dystrybutorzy odwiedzili LOB

Data publikacji: 2017-06-12

W miniony piątek odbyła się Konferencja LOB, kierowana do naszych Partnerów i Dystrybutorów. Gościł nas Hotel & Restauracja Antonińska w Lesznie, gdzie w komfortowych warunkach odbyła się część merytoryczna oraz mniej oficjalna, cześć wieczorna tej imprezy.

Konferencja LOB 2017 zaczęła się od prezentacji strumieni produkcyjnych w siedzibie firmy. Następnie goście udali się do hotelu, gdzie miała miejsce cześć merytoryczna. Tą od oficjalnego powitania rozpoczał V-ce Prezes Zarządu Dyrektor Operacyjny LOB S.A. Mariusz Mikołajewski, który prezentował również kluczowe czynniki rozwoju, dokonane inwestycje oraz obsługiwane segmenty rynku wraz z wynikami sprzedaży za ostatnie lata.

W kolejnych etapach głos zabierali prelegenci w osobach: Dyrektora Rozwoju Andrzeja Woska oraz Dyrektora ds. Sprzedaży w Makroregionach oraz BOK Tomasza Kaczmarka. Przedstawiciele firmy prezentowali nowe wdrożenia produktowe zarówno od strony technicznej, jak i handlowej. Swoją cześć mieli przedstawiciele LOB Master Key: Dyrektor Działu Dystrubycja i Projekty Wojciech Burski oraz Dyrektor Działu Mechatronika Marek Adameczek. Na koniec wszystkim uczestnikom uroczyście wręczono specjalnie przygotowane na tą okazję okolicznościowe kłódki.

Cześć wieczorna rozpoczęła się od uroczystej kolacji, a punktem gównym był stand-up w wykonaniu Katarzyny Piaseckiej. Atrakcji było co nie miara. Gości zabawiał między innymi sobowtór Chucka Norrisa, a na parkiecie kilkukrotnie pojawiał się zespół taneczno-wokalny Maraquia. Całej imprezie towarzyszyło hasło "All You Need is...LOB". Nie zabrakło też miejsca na kuluarowe, branżowe dyskusje. Naszym gościom serdecznie dziękujemy za uczestniwo i miłe towarzystwo. Do zobaczenia za rok!


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]