ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN

DRAGON XT - nowość w ofercie wkładek bębenkowych

Data publikacji: 2017-05-12

Informujemy, że od 15 maja 2017 r. w sprzedaży będą dostępne wkładki DRAGON XT. Gama wkładek DRAGON XT dostępna będzie w wykonaniu dwustronnym, jednostronnym oraz z gałką, w powłoce mosiężnej lub nikiel połysk.

Wkładki DRAGON XT charakteryzują się minimalnym rozmiarem na stronę 30mm, są wkładkami sześciozastawkowymi. W komplecie z wkładką dostarczane są klucze stalowe AD 135 z profilem klucza PKD33.

Rodzina wkładek DRAGON XT jest aktualnie dostępna w następujących wersjach:
- wersja Flexo - wersja ze sprzęgłem bezpiecznym (możliwość użycia i obrotu klucza we wkładce przy pozostawionym kluczu we wkładce z drugiej strony wkładki)
- wersja Vario - rozwiązanie z możliwością przekodowywania klucza (w komplecie z wkładką dostarczane są 2 różne klucze, pierwszy ma zastosowanie we wstępnym etapie użytkowania drzwi – etap budowy, wykańczanie pomieszczeń, itp. użycie klucza drugiego - docelowego powoduje przekodowanie wkładki do współpracy tylko z kluczem docelowego użytkownika pomieszczenia)
- wersja Duo - komplety wkładek (wkładka dwustronna i wkładka z gałką)
- wersja z kołem zębatym
- wkładka jednostronna

Wszystkie w/w wersje wkładki DRAGON XT zostały przebadane na zgodność z nową normą PN-EN 1303:2015-07 i uzyskały certyfikat w klasie 6 oraz znak C dla klasy odporności na włamanie wg kryteriów Technicznych Instytutu Mechaniki Precyzyjnej KT/402/IMP/2014, lipiec 2014r., wyd. 4.

Założenia LOB S.A. dla rodziny wkładek DRAGON XT to wdrożenie wkładki sześciozastawkowej o minimalnym jednostronnym rozmiarze 30mm w jak najwyższej klasie bezpieczeństwa. W związku z tym do wkładek DRAGON XT poza dotychczasowym kompletem zabezpieczeń w postaci igiełek przeciwrozwierceniowych ze stali hartowanej, zostało zaimplementowane zabezpieczenie bębenka płytką przeciwrozwierceniową, do tej pory
dostępnej tylko we wkładkach LOBIX/OPTIMA.

POBIERZ ULOTKĘ
 

 


Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość na tej stronie. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie i sposobu przetwarzania danych osobowych, odwiedź nasze centrum prywatności [OK]