ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

Sukces kręglarzy LOB

Data publikacji: 2017-04-27 Sukces kręglarzy LOB

Bardzo dobre wieści przybyły do nas z kręgielni w Lesznie. Drużyna LOB S.A. zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Kręglarskiej.

Leszczyńska Amatorska Liga Kręglarska rozszerza swój zasięg terytorialny. Prócz amatorów kręglarstwa klasycznego z Leszna grają w niej także zawodnicy z Gostynia, Lubina i Polkowic. Jest też swego rodzaju "przystanią" dla kręglarzy, którzy zakończyli kariery zawodnicze ale z kulaniem nie zrywają.

W obecnym sezonie bezapelacyjnie najlepsi okazali się reprezentanci Spinko, którzy w rozgrywkach zgromadzili aż 93 punkty. Ekipa LOB z dorobkiem 66 oczek uplasowała się na drugiej pozycji. Podium z 64 punktami na koncie uzupełnili gracze Galeco Team.

W tym sezonie na torach rywalizowała również druga drużyna LOB, występująca w II lidze. Wśród szesnastu ekip, pomarańczowi zajęli niezlą siódmą lokatę. Triumfatorami zostali kręglarze Startu Gostyń.

Wszystkim zawodnikom pragniemy przekazać serdeczne gratulacje!

 


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]