ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

Nagroda dla Warsaw Spire, wyróżnieniem również dla LOB

Data publikacji: 2017-03-17 Nagroda dla Warsaw Spire, wyróżnieniem również dla LOB

Wieżowiec Warsaw Spire otrzymał prestiżową nagrodę branży architektonicznej MIPIM Awards 2017 w kategorii Najlepsza Inwestycja Biurowa. Nasza firma miała w tym swój współudział, bowiem wieżowiec wyposażony jest w system klucza Master Key LOB Optima.

MIPIM Awards to światowej renomy konkurs, organizowany od 1991 roku, powszechnie znany i ceniony w branży nieruchomości, w którym konkurują ze sobą najlepsze zbudowane i planowane projekty z całego świata.

Warsaw Spire to projekt Ghelamco Poland. Był jedynym polskim obiektem nominowanym w tym prestiżowym konkursie. Obiekt radykalnie zmienił kształt centrum Warszawy i stał się wielkim sukcesem komercyjnym. Obecnie budynek mierzący 220 metrów jest wynajęty w ponad 90 procentach. Projekt Ghelamco wyposażony jest w system klucza Master Key LOB Optima. Tym bardziej jesteśmy dumni z jego sukcesu.

Uroczysta gala MIPIM Awards 2017 odbyła się 16 marca w Palais des Festivals w Cannes. W kategorii Najlepszych Inwestycji Biurowych polski wieżowiec pokonał: Believe In Better Builing z Londynu, II Cielo di Roma z Rzymu i Super D Technology Centre z chińskiego Shenzhen. 

fot. materiały prasowe / Metro Warszawa


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]