ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

Targi PSB po raz piętnasty

Data publikacji: 2017-03-14 Targi PSB po raz piętnasty

Grupa Polskie Składy Budowlane raz w roku organizuje wewnętrzne targi, wyłącznie dla składów PSB i dostawców Grupy PSB - bez udziału publiczności. W dniach 8-9 marca w Kielcach odbyła się 15. edycja tej imprezy. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszej firmy.

To impreza biznesowa o charakterze zamkniętym dla przedsiębiorców branży budowlanej. W 15. Targach PSB uczestniczyło 4800 osób. W środę, 8 marca na bankiecie, bawiło się ponad 3500 osób. A wieczór uświetnił fantastyczny wystąp zespołu Perfect.

Naszą firmę reprezentował, jak zwykle dział sieci DIY, który zaprezentował produkty LOB, Yeti i VDV oraz udzielił niezbędnych informacji technicznych dotyczących naszych wyrobów. Wszystkim, z którymi mieliśmy okazję do rozmowy, wymiany doświadczeń serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę. 

Grupa Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 18 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 350 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 419 składach budowlanych, w 232 marketach PSB-Mrówka oraz w 50 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ok. 12 tysięcy osób.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]