ul. Magazynowa 4, 64-100 Leszno POLSKA
PL | EN | DE | RU

Czwarty rok z Unią Leszno

Data publikacji: 2017-02-20 Czwarty rok z Unią Leszno

Firma LOB S.A. w sezonie 2017 nadal będzie wspierać żużlowy klub z Leszna. Kilka dni temu podpisana została nowa umowa o współpracy naszej firmy z piętnastokrotnym mistrzem Polski. Dzięki temu porozumieniu marka LOB będzie nadal zauważalna w sporcie żużlowym i to nie tylko na stadionie imienia Alfreda Smoczyka w Lesznie.

Sponsoring sportowy, jako narzędzie promocji jest jednym z efektywniejszych kanałów komunikacji i od kilku lat jest jednym z najważniejszych elementów strategii marketingowej firmy. Przypomnijmy, iż obie strony szerszą współpracę rozpoczęły w 2014 roku. Wtedy Unia Leszno zdobyła srebrne medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Rok później na szyjach zawodników z Leszna zawisły już krążki z najcenniejszego kruszcu. Rok 2016 nie należał do udanych. Mimo, iż biało-niebiescy byli faworytami rozgrywek, zabrakło dobrego rezultatu, a rozgrywki PGE Speedway Ekstraligi zakończyli dopiero na siódmym miejscu. To nie stanowiło jednak przeszkody przy przedłużeniu współpracy sponsoringowej. Rozmowy o kolejnym sezonie przebiegły sprawnie, szybko i przede wszystkim skutecznie. Wierzymy, że zacieśnienie kooperacji reklamowej, pozwoli wrócić klubowi na właściwie w żużlowej hierarchi miejsce.

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie ligowe w Lesznie odbędzie się już 16. kwietnia. Rywalem podpiecznych Piotr Barona będzie Betard Sparta Wrocław.


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]